Montáž kamerových systémů

Namontovaný kamerový systém je složený ze sestavy kamer, nahrávacích zařízení, zálohovacích zdrojů a příslušenství a umožňuje sledování pomocí kvalitního obrazu, nahrávání a následnou archivaci. Účelem kamerového systému (CCTV) je dohled nad bezpečností všude tam, kde je potřebné chránit majetek, zdraví a životy osob.

V současnosti velmi často nasazován jako standardní součást většiny instalací. Ať už je to rodinný dům, obchodní centrum, solární elektrárna, vždy je zde kamerový systém zastoupen. Kamerový systém je ve velmi úzké spolupráci s výstupy zabezpečovacího systému, perimetrie atd. Jakmile PZTS detekuje pohyb, narušení plotu či jiný požadovaný podnět, dostane kamerový systém povel k vykonání akce a to například otočení a zazoomování otočné kamery. Toto je zaznamenáno NVR rekordérem a po dobu danou zákonem i archivováno a pokud je nutno jsou tyto záznamy poskytnuty příslušným orgánům (Policii ČR) k vyhodnocení.

Termokamery, ip kamery, 4k kamery, full hd kamery, 2 mpx kamery, 4 mpx kamery, Hikvision, záznam, záznamové zařízení, dvr, nvr,3 otočná kamera, ptz kamera, speed dome kamera, objektiv, infra přísvit IR, Detekce pohybu motion, vysoké rozlišení, monitor, mobilní aplikace,

Observační systém, montáž CCTV kamer, uzavřený kamerový okruh, uzavřený kamerový systém, kamery, bezdrátové kamerové systémy, dohledový systém.