Profesionální montáž datových rozvodů

Domácnosti ani firmy se v současné době neobejdou bez spolehlivých a kvalitních datových rozvodů. Jejich účelem je možnost provozování počítačů, notebooků, tiskáren a další elektroniky, které vyžadují připojení k datové síti. 

Domácnosti ani firmy se v současné době neobejdou bez spolehlivých a kvalitních datových rozvodů. Jejich účelem je možnost provozování počítačů, notebooků, tiskáren a další elektroniky, které vyžadují připojení k datové síti. Aby datové rozvody plnily svůj účel, tak je nutná profesionální instalace od návrhů až po samotnou montáž, a to jak v novostavbách, tak v stávajících objektech, kde je potřebná výměna či zcela nové řešení.

Naše společnost AKI PRO spol.s r. o. Praha provádí montáž datových rozvodů pouze od renomovaných firem. Se zárukou jejich technické podpory můžeme datové rozvody nejenom profesionálně nainstalovat, ale i držet kvalitní záruční i pozáruční servis.

 Součástí naší profesionální montáže je strukturovaná kabeláž, SK, datová kabeláž, počítačová kabeláž, počítačové rozvody a sítě, IT, optické rozvody a sítě, patch kabely, rack rozvaděče, switch, router, patch panel, cat.5, cat.6, datové zásuvky včetně dvojzásuvek, přepěťová ochrana, přístupový bod, wifi spoj atd. Vše dle potřeb a požadavků zákazníka.