Montáž domácích telefonů a videotelefonů pro jednoduché ovládání vstupu do objektu

Montáž domácích telefonů a videotelefonů představuje zajištění komfortu, pohodlí a především bezpečnosti. Domácí telefony slouží jako standardní řešení pro hlasovou komunikaci a ovládání elektrického zámku.

Videotelefony kromě těchto výhod poskytují spojení nejen hlasové, ale také vizuální a vy tak můžete sledovat živý obraz toho co se děje před vstupem do objektu. Navíc si můžete vybrat řešení s možností nahrávání a ukládání na paměťové médium. Budete tak mít spolehlivý přehled o všech návštěvách a kdykoliv se k tomuto přehledu budete moct vracet. Díky domácím telefonům a videotelefonům propojíte přístupový systém, který je zajištěný formou elektronických zámků a také kamerový systém.

Naše firma zajišťuje montáž domácích telefonů a videotelefonů ověřených, moderních a vysoce kvalitních zařízení značek BEFO, ABLOY či BERA. Díky tomuto zabezpečení získáte pohodlné ovládání vstupu do objektu či bytu, tedy otevírání, videovrátného, moderní formu audiokomunikace a videokomunikace a podobně. Získáte také moderní řešení ovládání vstupů pomocí čipů či karet, které jsou vhodné pro domy, byty i kanceláře. Pro kvalitní propojení jednotlivých systémů je důležitý výběr kompatibilních typů pro telefony, napájecí zdroje, zvonkové tablo i elektronickou hlásku. Díky našemu záručnímu i pozáručnímu servisu budete mít jistotu, že do systému budou zasahovat pouze odborníci, kteří vědí co, jak a kde zapojit.